НОВИНИ

Генпрокуратура оскаржила рішення про підпорядкування Аксьонову силових структур Криму

Генеральна прокуратура подала позов до Окружного адміністративного суду м. Києва щодо скасування антиконституційних рішень Верховної Ради Криму. Про це йдеться в повідомленні ГПУ.

Зокрема, йдеться про скасування постанови Верховної Ради Автономної Республіки Крим від 11.03.2014 «Про деякі питання забезпечення життєдіяльності на території Автономної Республіки Крим», а також постанови, якою внесено зміни до постанови «Про бюджет Автономної Республіки Крим на 2014 рік» та деяких нормативно-правових актів ВР Автономної Республіки Крим.

«Цими постановами незаконно призначеному Голові Ради міністрів АР Крим Аксьонову С. В. протиправно підпорядковано усі з'єднання, військові частини, підрозділи Збройних Сил України, інші військові формування, правоохоронні та контролюючі органи, органи прокуратури, Державної прикордонної служби України, інші органи державної влади, які розташовані на території Автономної Республіки Крим, у той час як відповідно до положень чинного законодавства України, ці відомства підпорядковані органам центральної виконавчої влади в Україні. Також незаконно виділено кошти на нелегітимне проведення загальнокримського референдуму», - йдеться в повідомленні Генпрокуратури.

«Одночасно заявлено клопотання про забезпечення вимог прокурора шляхом зупинення дії вказаних постанов та заборони будь-яким особам вчиняти будь-які дії на їх виконання», – зазначає ГПУ.

Нагадаємо, раніше Окружний адмінсуд Києва скасував рішення Верховної Ради Криму щодо висловлення недовіри Раді міністрів Криму і призначення Сергія Аксьонова на посаду Голови Ради міністрів Криму.

Крім цього, суд зупинив дію постанови Верховної Ради АР Крим про призначення загальнокримського референдуму.

5 березня Шевченківський районний суд Києва виніс ухвалу про затримання незаконного прем'єр-міністра Криму Сергія Аксьонова та спікера парламенту АРК Володимира Константинова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.