НОВИНИ

Міноборони РФ називає концентрацію військ поблизу кордонів України "польовими заняттями"

Міністерство оборони Російської Федерації зазначає, що в Ростовській, Білгородській, Тамбовській і Курській областях військові частини та підрозділи армії "нарощують інтенсивність польових занять на полігонах". Про це повідомляє прес-служба міністерства, запевняючи, що заняття проводять відповідно до плану бойової підготовки.

Польові заняття триватимуть до кінця березня.

Основна мета проведених заходів - всебічна перевірка злагодженості підрозділів з подальшим виконанням навчально-бойових завдань на незнайомій місцевості і невипробуваних полігонах.

Польові виходи підрозділів пройдуть в два етапи.

Під час першого етапу командири та особовий склад мотострілкових, артилерійських і танкових підрозділів отримають досвід при здійсненні маршів з пунктів постійної дислокації комбінованим способом: своїм ходом, залізничним та авіаційним транспортом, в призначені райони з подальшим розгортанням на незнайомій місцевості. Будуть відпрацьовані питання взаємодії з представниками РЗД і завантаження техніки на залізничні платформи.

Також на даному етапі польових виходів заплановано виконання комплексу практичних занять, під час яких військовослужбовці у складі своїх штатних підрозділів відпрацюють нормативи водіння військовою та спеціальною технікою за незнайомій місцевості, ведення розвідки маршрутів руху, інженерної розвідки, фортифікаційного устаткування позицій і тактико-спеціальної підготовки. Особливу увагу при проведенні планових заходів приділятиметься скритності пересування підрозділів і маскування в районах зосередження і виконання навчальних завдань.

"В даний час командири підрозділів відпрацьовують методику організації різних видів бою, управління підрозділами та вогнем при виконанні поставлених бойових завдань, навчаючись діяти непересічно, обманюючи противника і досягаючи раптовості. При цьому для проведення занять створюється складна, наближена до бойової тактична обстановка з імітацією дій умовного супротивника", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 11 березня в.о. міністра оборони України Ігор Тенюх повідомив, що збройні сили Росії проводять навчання біля східних кордонів України і в Криму. За його словами, створено угрупування російських військ чисельністю 220 тис. осіб, 1800 танків, понад 400 вертольотів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.