НОВИНИ

Україна і США проведуть спільний бізнес-саміт для потенційних інвесторів

Україна і США проведуть у Вашингтоні бізнес-саміт. Про це йдеться в прес-релізі Державного департаменту США, поширеного в середу за підсумками візиту прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

"Міністерство торгівлі організовує українсько-американський бізнес - саміт у Вашингтоні, в роботі якого візьмуть участь високопоставлені представники українського та американського урядів, американські компанії з інвестиціями в Україну, провідні економічних експерти та юристи на українському ринку для обговорення збільшення економічного зростання в Україні та поглиблення наших двосторонніх торговельних відносин", - сказано в повідомленні.

Крім того, міністерство торгівлі спільно з Державним департаментом і Торговим представництвом США розвиватимуть Інноваційну раду, "діяльність якої буде спрямована на створення екосистеми, необхідної, щоб прискорити підприємництво та розвиток правової культури та інфраструктури для розвитку інновацій в Україні".

Очікується також, що спеціальний посланник з Міжнародним енергетичних питань Карлос Паскуаль (Carlos Pascual) відвідає Київ в цьому місяці для участі в засіданні робочої групи з питань Енергетичної безпеки, яка направить свої зусилля на підвищення енергетичної безпеки України, в тому числі, ефективності використання енергії та розвиток альтернативних джерел енергії, йдеться в повідомленні.

Держдеп відзначає, що делегація високого рівня з торговельних питань відправиться в Київ, щоб "будувати взаємини із ключовими представниками українського уряду для удосконалення майбутньої двосторонньої роботи з питань справ доступу на ринок, відкладених інвестицій для вирішення системних проблем, що впливають на наші двосторонні торговельні відносини".

"Ми проведемо засідання двосторонньої Ради з питань торгівлі та інвестицій за допомогою Офісу торгового представництва США для усунення бар'єрів, які існують на шляху торгівлі та інвестицій і для дослідження можливостей розширення комерційних зв'язків, активізації інвестиційного клімату", - стверджує Держдеп.

Нагадаємо, Арсеній Яценюк перебуває у США на запрошення Барака Обами, який таким чином висловив підтримку урядові України. Прем’єр також зустрівся з державним секретарем США Джоном Керрі.

13 березня Яценюк має виступити на засіданні Ради безпеки ООН, під час якого обговорюватимуть становище в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.