НОВИНИ

США допоможуть Україні повернути активи, награбовані режимом Януковича

США мають намір надати Україні допомогу в пошуку та поверненні корупційних доходів колишніх посадовців. Про це повідомляється в прес-релізі державного департаменту, поширеному в середу за підсумками візиту до Вашингтона прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка в розділі про "негайну допомогу", яку США мають намір надати Україні.

"Підтримувати зусилля щодо повернення активів. Команди Міністерства юстиції та ФБР уже перебувають в Україні, щоб надати стратегічні консультації та нарощувати потенціал для знаходження корупційних доходів колишніх посадовців", - йдеться в повідомленні.

Крім того, держдеп надасть додаткову допомогу та технічну експертизу для "двосторонніх і багатосторонніх зусиль, щоб спростити Україні повернення цих активів, які перебувають у закордонних фінансових інституціях".

У розділі про надання Україні "нової технічної допомоги для управління економічними проблемами" зазначено, що США нададуть експертну допомогу українським Міністерству фінансів і центральному банку для подолання короткострокових економічних проблем.

"Міністерство фінансів уже направило експерта, і Сполучені Штати готові надати додаткову допомогу Україні для короткострокових економічних і фінансових потреб", - зазначається в прес-релізі.

Нагадаємо, раніше Арсеній Яценюк заявляв, що за останні три роки з України на офшорні рахунки було виведено близько $70 млрд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.