НОВИНИ

Президент Франції закликав Путіна зробити все можливе, щоб відвернути анексію Криму

Президент Франції Франсуа Олланд знову наголосив президентові Росії Владіміру Путіну, наскільки важке зараз становище в Україні. Про це повідомила прес-служба французького президента.

Олланд також нагадав Путіну, що планований у Криму на 16 березня референдум, підготовка до якого відбувається без найменшої прозорості, не має ніяких законних підстав.

Президент Франції закликав Путіна зробити все можливе, щоб відвернути анексію Криму до Росії, наголосивши, що це було б неприйнятно для світової спільноти. На його думку, Росія мусить визнати і поважати суверенітет і територіальну цілісність України і вивести з Криму свої війська на позиції до початку кризи.

«Іще є час уникнути непотрібної і небезпечної ескалації», - сказав Олланд.

Тим часом у Кремлі про цю розмову повідомили лише, що «сторони обмінялися думками щодо кризової ситуації в Україні, зокрема, щодо можливостей активізувати міжнародне сприяння врегулюванню в цій країні».

Нагадаємо, в Європейському союзі заявляють, що, якщо Росія найближчими днями не змінить позиції щодо її дій у кризі в Україні, проти неї запровадять другий пакет санкцій уже в понеділок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.