НОВИНИ

Лукашенка пожартував, що Україну може врятувати Білорусь

Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка заявив, що українці і білоруси - брати, тож ситуація в Україні турбує керівництво і народ Білорусі. Також він пожартував, що для якнайшвидшого врегулювання кризи, країну варто передати йому. Про це він сказав під час засідання Ради безпеки.

«Ви знаєте, мене останнім часом усе частіше (це від громадськості приховано), третирують уже, запитують: ось, ви, як людина, в якої коріння зарите між Черніговом і Києвом, що треба робити в Україні, щоб подолати ту кризу? Я жартома відповідаю: ви не напружуйтеся, просто потрібно працювати, а якщо ви не знаєте, що робити, довірте нам цю країну й до кінця року ми забезпечимо там і стабільність, і єдність народу, і цілісність держави. Це я так жартома відповідаю», - цитує Лукашенку державне агентство БелТА.

«У сухому залишку – треба просто працювати, треба менше бігати по «закордону», а займатися власною країною й благополуччям власного народу. Як це робити, якщо треба, підкажемо й допоможемо», - додав президент Білорусі.

За його словами, ситуація в Україні турбує керівництво й народ Білорусі.

«Дуже багато зараз у засобах масової інформації приділяється цьому уваги, починаючи від характеристики самої ситуації до якоїсь спроби розворушити Лукашенка: чому він, бачте, мовчить, і ми не визначаємося стосовно подій, перш за все, які відбуваються в Україні? Треба сказати, той, хто уважно стежить за політикою і ситуацією, цього не скаже, тому що на самому початку ми однозначно заявили про свою позицію. І ця позиція консолідована, це єдина позиція. Більш того, міністру закордонних справ було доручено донести нашу позицію до світової спільноти й керівництва інших держав, що й було зроблено. Така позиція залишається на сьогодні незмінною», - зазначив Лукашенка.

Він назвав українців братами білорусів.

«Це наша країна, це наші люди, це наші брати. І я прямо скажу, що того, що зараз робиться в Україні і з народом України, народ України не заслуговує. Це героїчний народ, це народ, який переважною своєю більшістю бився проти фашизму, ми були разом в останній війні, і ми в цій війні перемогли. Тому позиція через нашу історичну пам'ять, нашу історію однозначна», - додав Лукашенка.

Читайте також "Росія втрачає підтримку союзника"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.