НОВИНИ

Керрі і Лавров зустрінуться у Лондоні, щоб поговорити про Україну

Державний секретар США Джон Керрі у середу повідомив, що поїде на ще одну зустріч із міністром закордонних справ Росії Сєргеєм Лавровим для обговорення ситуації в Україні.

Як сказав Керрі на слуханні в комітеті Палати представників, він має завтра ввечері вилетіти до Лондона, щоб там зустрітися з Лавровим у п’ятницю. Він зазначив, що це буде чергова бесіда в цілій низці розмов, які він і президент США Барак Обама провели з російськими чиновниками.

Керрі заявив, що США розуміють наявність у Росії глибоких історичних, культурних та інших інтересів в Україні і, зокрема, у Криму, але, що ніщо не може виправдати військове вторгнення.

За словами держсекретаря, США та їх європейські партнери дали Москві ясно зрозуміти, що існує багато інших законних шляхів дати відповідь на занепокоєння Росії таким чином, щоб це відповідало прагненням українського народу і відбулося з дотриманням міжнародного права.

Керрі також сказав, що США пропонують керівництву Росії такий вибір і разом із усім світом сподіваються, що можна буде знайти такий шлях, який збереже цілісність і суверенітет України.

Нагадаємо, раніше Керрі заявив, що будь-які спроби анексії Криму з боку Росії закриють двері дипломатичним намаганням владнати конфлікт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.