НОВИНИ

Конституційний суд завтра розпочне слухання про кримський референдум

Конституційний суд завтра, 13 березня, почне у формі письмового слухання розгляд справи за конституційними поданнями щодо конституційності постанови Верховної ради Криму про проведення загальнокримського референдуму. Про це повідомляє прес-служба суду.

Згідно з повідомленням, такі подання надійшли від виконувача обов’язків президента, голови Верховної Ради, а також від уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Як відомо, Верховна Рада Криму на закритому засіданні 6 березня перенесла з 30 на 16 березня "всекримський" референдум про статус автономії і ухвалила рішення про приєднання до Росії. На референдум виноситься два питання: «Ви за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта?» та «Ви за відновлення Конституції Криму 1992 року, де Крим є частиною України, але фактично має повноваження окремої держави?».

Крім того, 11 березня Верховна рада Криму також ухвалила «декларацію про незалежність» півострова і вирішила, що голосування за першим варіантом, про «возз’єднання» з Росією, вважатиметься голосуванням на підтримку цієї «незалежності» для того, щоб відразу втратити її і вступити до Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.