НОВИНИ

У НАТО немає сумнівів щодо того, що в Криму господарюють російські окупанти

У НАТО немає сумнівів у тому, що в Криму перебувають російські військові підрозділи. Про це заявив командувач Європейського командування США, головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал із США Філіп Брідлав.

"Якщо ви стежите за подіями, які розгортаються в Україні, то можете відзначити різні звинувачення з приводу ідентичності та походження збройних угруповань, які сьогодні залучаються до заворушень у Криму. У новинах повідомляється, що озброєні солдати оточили військові бази України в Криму і взяли під свій контроль 11 прикордонних постів в регіоні. Очевидно, що ситуація серйозна. Але хто ці озброєні солдати і хто дав їм наказ?", - написав Брідлав у своєму блозі на сайті НАТО.

"ЗМІ повідомляли, що ці військові підрозділи є "місцевою міліцією", яка носить військовий одяг російського стилю, оскільки такий одяг можна придбати в багатьох магазинах з військовим спорядженням по всій території колишнього Радянського Союзу. Інші ЗМІ повторюють твердження, що озброєні люди в Криму є "силами місцевої самооборони", - зауважив американський генерал.

"Тут, у військових структурах НАТО, ми уважно відстежуємо і аналізуємо ситуацію в Україні. Нашу особливу увагу було приділено військовим групам, які там знаходяться. Після детального вивчення інформації з ряду джерел ми вважаємо, що це російські військові сили, які діють на підставі чітких наказів вивести з ладу українські сили в Криму", - додав командувач військами Альянсу в Європі.

Як доказ він оприлюднив у своєму блозі фотографії російських солдатів і техніки в Криму.

Нагадаємо, Росія заперечує присутність своїх військових у Криму поза місцями дислокації ЧФ РФ.

Тим часом, у ОБСЄ теж пересвідчилися, що в Криму господарють російські окупанти. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.