НОВИНИ

Аксьонов: переодягнутий у форму російських військових "Правий сектор" спробує зірвати "референдум"

Переодягнуті у форму російських військових представники «Правого сектору» спробують зірвати так званий референдум у Криму. Про це у відео зверненні заявив Сергій Аксьонов, який називає себе головою Ради міністрів Криму.

"Є чітка, підтверджена інформація, що на закритому засіданні РНБО дано вказівку «Правому сектору» підготувати ряд людей, які будуть переодягнені у форму офіцерів і солдатів збройних сил Російської Федерації з метою нападу на військові частини української армії в Криму та створення збройного конфлікту", - заявив Аксьонов.

За його словами, сили "Самооборони Криму" не планують наступу і агресивних дій відносно українських військових.

"Додаю і категорично заявляю, що солдат російської армії, які нібито можуть перебувати на території автономії, тут немає. Усі дії, вчинені у формі військових російської армії, будуть провокацією", - знаголосив Аксьонов.

Він попередив, що "провокатори отримають адекватну відповідь".

Як відомо, Верховна Рада Криму на закритому засіданні 6 березня перенесла з 30 на 16 березня "всекримський" референдум про статус автономії і ухвалила рішення про приєднання до Росії. На референдум виноситься два питання: "Ви за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта?" та "Ви за відновлення Конституції Криму 1992 року, де Крим є частиною України, але фактично має повноваження окремої держави?".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.