НОВИНИ

Наливайченко закликав працівників СБУ Криму не піддаватися на провокації

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко закликав працівників СБУ в Криму не піддаватися на провокації та тиск маріонеткової влади Криму. Про це йдеться у зверненні голови СБУ, що розміщене на сайті СБУ.

За словами Наливайченка, "військовий злочинець, самозванець - Зима буде заарештований військовою прокуратурою".

"Так само і його "хазяїн", той хто зруйнував корупцією Службу безпеки України, і зараз ховається у Севастополі. Обидва вони причетні й проходять по справі про масові вбивства мирних молодих людей в Києві", - наголосив Наливайченко.

Він також звернувся до тих, хто не зрадив присязі, запевнивши, що всі рапорти на звільнення, написані «під прицілом автомата», не є легітимними.

«Ми захистимо усіх, хто, незважаючи на погрози та шантаж, залишається вірним Україні та нашим громадянам", - запевнив Наливайченко.

Він також зауважив, що СБУ захистить дітей та дружин працівників із Криму. Для цього, за словами Наливайченка, вже зараз підготовлені місця у санаторіях в Одесі, Києві, Трускавці.

"Ми допоможемо тим, хто захоче проходити подальшу службу в підрозділах СБУ. Уся Служба безпеки України - з вами. Житлом, роботою в СБУ та заробітною платою забезпечимо", - наголосив Наливайченко.

"Разом з країною ми переживемо ці важкі випробування і станемо міцнішими. Ми сильніші тому, що ми – українці. Ми сильніші тому, що ми не зраджуємо. Ми з вами служимо Українському народу!", - сказав голова СБУ.

)

Нагадаємо, що 11 березня працівники Служби безпеки України в Криму прийняли рішення про формування Служби безпеки Криму як окремої самостійної структури. Вони пояснили, що таке рішення ухвалене для захисту населення Криму від "загроз їх безпеки, забезпечення їх прав і свобод, недопущення екстремістських проявів на території півострова, запобігання спроб розпалювання міжнаціональної ворожнечі та інших конфліктів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.