НОВИНИ

Частина журналістів ТРК "Крим" оголосили бойкот через референдум

Журналісти інформаційного відділу кримськотатарських програм державної телерадіокомпанії "Крим" відмовилися виходити в ефір до референдуму. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив редактор відділу і ведучий Шевкет Ганієв.

"Ми не поділяємо інформаційну політику телеканалу на даний момент і в зв'язку з цим беремо тайм-аут до завершення референдуму!" - заявив Ганієв.

Як повідомлялося, на минулому тижні будівлю державної телерадіокомпанії " Крим" у Сімферополі оточили кілька десятків людей у камуфляжній формі. Вони перегородили в'їзд автобусом і впускають на територію тільки працівників компанії. У будівлі телеканалу маріонеткова кримська влада влаштувала прес-центр.

Як відомо, Верховна Рада Криму на закритому засіданні 6 березня перенесла з 30 на 16 березня "всекримський" референдум про статус автономії і ухвалила рішення про приєднання до Росії. На референдум виноситься два питання: «Ви за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта?» та «Ви за відновлення Конституції Криму 1992 року, де Крим є частиною України, але фактично має повноваження окремої держави?».

В.о. президента Олександр Турчинов у своєму телезверненні заявив, що зупинив рішення Верховної Ради АРК про проведення референдуму, а також повідомив, що Верховна Рада України буде ініціювати розпуск парламенту АРК.

7 березня на офіційному сайті президента оприлюднений відповідний указ про відміну референдуму в Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.