НОВИНИ

У Європарламенті підготували резолюцію про призупинення відносин із Росією

Європейський парламент ініціює припинення відносин з Росією до виведення її військ з України. Про це йдеться в проекті резолюції Європарламенту щодо вторгнення Росії в Україну. Голосування за проект відбудеться завтра, 13 березня.

«Європарламент закликає свого президента призупинити всі політичні відносини з Державною Думою і Радою Федерації Росії доти, доки російські війська в Україні не будуть виведені в місця їх постійної дислокації відповідно з існуючими угодами», - йдеться в проекті резолюції.

Крім того, європарламентарії відзначають, що рішення Ради ЄС призупинити двосторонні переговори з РФ з візових питань і підписання нового базового договору, є недостатніми заходами. У зв'язку з цим, вони мають намір закликати до більш конкретних санкцій проти російських чиновників, відповідальних за агресію в Криму, включно з заборонами на видачу віз, обмеження на поїздки і заморожування активів.

Також у проекті резолюції є заклик до загальноєвропейської заборони на торгівлю зброєю та військовою технікою, включаючи заклик до Франції припинити продаж Росії штурмових кораблів класу «Містраль».

Крім того, в проекті документу підкреслюється необхідність забезпечення поставок енергоресурсів в Україну та держави-члени ЄС, чиї інтереси будуть порушені в разі можливих обмежень поставок газу і нафти з Росії.

Читайте також «Європарламент: в Україні Путін грає з вогнем»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.