НОВИНИ

Місія ОБСЄ пересвідчилася, що у Криму господарюють російські окупанти

Міністерство закордонних справ заявляє, що інспектори Організації з безпеки і співробітництва в Європі оприлюднили попередній звіт, в якому констатується перебування на блокпостах при в'їзді в Крим російського військового персоналу. Про це на брифінгу сказав директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс.

«Незважаючи на те, що інспекційна група не була допущена на територію Криму, у висновках звіту підкреслюється існування достатньої кількості свідчень про перебування на блокпостах при в'їзді в Крим російського військового персоналу» , - повідомив він.

Перебийніс додав, що Україна не розглядає можливість запрошення міжнародних спостерігачів на референдумі 16 березня, проте закликає Росію не перешкоджати роботі місії ОБСЄ для оцінки ситуації в Криму в цілому.

Раніше Україна звернулася до країн Організації з безпеки і співробітництва з проханням продовжити візит неозброєних експертів для оцінки ситуації в південно-східних регіонах країни.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Андрій Парубій заявляв, що Росія намагається передислокувати свої війська в Криму, щоб місія ОБСЄ не зафіксувала їх присутності

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.