НОВИНИ

Кабмін відклав призначення керівників податкової та митної служб

Кабінет міністрів України відклав на два тижні призначення голів Державної митної та Державної податкової служб. Віталій Науменко та Ігор Білоус, які розглядалися як кандидатури на ці посади, керуватимуть ліквідацією Міністерства доходів і зборів. Про це на брифінгу повідомив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак.

Семерак зазначив, що Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні ухвалив рішення про створення ліквідаційної комісії Міндоходов, яка у двотижневий термін повинна підготувати всі необхідні документи - положення про Державну митну службу та про Державну податкову службу, штатний розклад, і внести на розгляд Кабміну, передає ЛігаБізнесІнформ.

За словами Семерака, першим заступником міністра - головою ліквідаційної комісії призначений Ігор Білоус, заступником міністра - заступник голови ліквідаційної комісії буде Віталій Науменко.

«Що стосується кадрів, які були призначені: людина, яку призначено на посаду першого заступника міністра та голови ліквідаційної комісії, це людина, яка не працювала у податковій системі. Це рішення Кабінету міністрів - знайти нових людей, які не були в цій системі, у яких є досвід роботи в аудиторській і юридичній сфері, доручити людям, які не є системними, щоб вони побудували абсолютно нову, прозору, якісну службу, яка займатиметься податками. Те ж саме буде зроблено з митною службою» , - сказав він.

Через два тижні Білоус та Науменко повинні подати на розгляд Кабміну кандидатури на посади голів Державної митної служби та Державної податкової служби.

Також Кабінет міністрів призначив Володимира Хоменка заступником глави ліквідаційної комісії, який буде виконувати доручення з підготовки документів для створення служби фінансового розслідування на базі тих підрозділів, які були розкидані по іншим органам центральної виконавчої влади та проводили розслідування в економічній сфері.

Нагадаємо, новий Кабмін вирішив розділити Міністерство доходів і зборів на податкову і митну служби. У попередньому уряді міністром доходів і зборів був Олександр Клименко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.