НОВИНИ

"Влада" Криму фінансуватиме "референдум" з бюджету

Україна була змушена розблокувати рахунки Криму. Про це у середу журналістам повідомив перший віце-прем'єр Криму Рустам Теміргалієв.

"Державне казначейство України розблоковувало рахунки Криму" , - сказав він.

За його словами, Україна була змушена піти на цей захід, щоб забезпечити виплату грошового забезпечення українським військовослужбовцям на території республіки Крим.

Він сказав, що таким чином загальнокримський референдум, намічений на 16 березня, буде фінансуватися з бюджету Криму.

За його оцінкою, витрати на референдум складуть приблизно 11 млн грн.

Нагадаємо, Верховна Рада АРК 6 березня ухвалила рішення щодо входження автономії до складу РФ, а також звернулася до президента Росії й Федеральних Зборів РФ із пропозицією про початок процедури входження АРК до складу Російської Федерації як суб'єкта РФ.

Крім того, Верховна Рада АРК ухвалила рішення перенести референдум про статус Автономної республіки Крим з 30 на 16 березня.

Згодом в. о. президента Олександр Турчинов зупинив рішення Верховної Ради Криму про призначення референдуму про приєднання АРК до Росії.

Служба безпеки, у свою чергу, почала досудове розслідування у зв'язку з ухваленням депутатами Верховної Ради Криму про входження автономії до складу Російської Федерації.

7 березня Окружний адміністративний суд Києва зупинив дію постанови Верховної Ради АР Крим про призначення загальнокримського референдуму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.