НОВИНИ

Парубій: Кремль намагається зірвати вибори президента в Україні

Політичне керівництво Росії намагається зірвати майбутні президентські вибори в Україні. Про це заявив секретар РНБО Андрій Парубій.

Він нагадав, що вибори президента, заплановані на 25 травня, є "важливим моментом легітимності влади в Україні, яку Путін і його пропагандисти намагаються поставити під сумнів".

"На сьогодні вкрай важливо, щоб 25 травня в Україні пройшли вибори президента. Також ми усвідомлюємо, що через свої групи впливу політичне керівництво Росії робить все можливе, щоб ці вибори були зірвані", - заявив він.

Він підкреслив, що розмови про можливе перенесення дати президентських виборів в Україні - "це московський сценарій".

Саме тому за словами Парубія, РНБО не ухвалювало рішення про введення надзвичайного стану, оскільки це передбачає припинення усіх виборчих кампаній.

"Я переконаний, що держава зробить усе можливе, щоб пройшли вільні, прозорі, чесні вибори 25 травня і кожен українець зможе проголосувати за того чи іншого кандидата", - сказав Парубій.

На питання, яким чином голосуватиме Крим, Парубій відповів, що зараз це спрогнозувати важко.

"Ситуація в динаміці важко спрогнозувати, оскільки вона може змінитися буквально за кілька днів. Тому я можу сказати лише, що українська держава спрямована на те, щоб забезпечити чесні вибори на всій території України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.