НОВИНИ

"Правий сектор" розпочав формування підрозділу "Схід"

Дмитро Ярош розпочав формування новий підрозділ "Правого сектору" на Сході України. Про це Ярош повідомив на сторінці "Правого сектору" у Facebook.

"Сформувати «Правий сектор»-Схід, який складається з 4 (чотирьох) областей: Харківської, Донецької, Полтавської, Луганської. Керівником силового блоку “Правого сектора”-Схід призначається Андрій Білецький, Політичним керівником - Ілля Ківа", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, Ярош створив штаб «Правого сектора-Схід» для координації діяльності осередків, які підпорядковуються цьому штабу.

Групи, які бажають приєднатися до «Правого сектора»- Сход, можуть зв’язатися зі штабом на Сході.

Як повідомлялось, сьогодні Басманний суд Москви за клопотання Слідчого комітету Росії оголосив рішення про заочний арешт лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша.

Нагадаємо. 5 березня офіційний представник Слідчого комітету РФ Владімір Маркін заявив, що лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша в Росії заочно оголосили у міжнародний розшук

У Генпрокуратурі України запевнили, що немає підстав для затримання і видачі Яроша поліції Росії.

3 березня Головне слідчим управлінням Слідчого комітету Російської Федерації порушило кримінальну справу проти лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 205.2 КК РФ і ч. 2 ст. 280 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної та екстремістської діяльності, здійснені з використанням засобів масової інформації).

У «Правому секторі» вважають, що цією справою Росія намагається залякати національно-визвольний рух України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.