НОВИНИ

Міносвіти гарантує абітурієнтам із Криму безперешкодне проходження ЗНО

Абітурієнти Автономної Республіки Крим зможуть пройти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) в 2014 році, незважаючи на складну політичну ситуацію. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки України.

"Незважаючи на складну політичну ситуацію, Міністерство освіти і науки України гарантує  що абітурієнти з Автономної Республіки Крим гарантовано зможуть у 2014 -му році пройти зовнішнє незалежне оцінювання і на цій підставі вступати до вищих навчальних закладів України" , - йдеться в заяві міністерства.

Нагадаємо, реєстрація бажаючих скласти ЗНО проходила з 3 січня по 5 березня 2014 року, а внести зміни до реєстраційних даних абітурієнти можуть до 19 березня.

Як повідомлялось, в Україні 3 січня розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. 

Як і минулого року, вносити зміни до реєстраційних даних у 2014 році можна лише до 19 березня.

Під час зовнішнього оцінювання абітурієнти складатимуть тести з 14 предметів: української мови та літератури (наймасовіший), математики, історії України, російської мови, фізики, хімії, географії, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов, світової літератури.

Зазначається, що абітурієнт може обрати не більше 4 навчальних предметів для складання тестів.

Тестування розпочнеться 3 червня (іноземна мова) та завершиться 27 червня (світова література). Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання проводитимуть з 4 до 11 липня 2014 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.