НОВИНИ

За добу прикордонники не пустили в Україну 305 екстремістськи налаштованих росіян

За минулу добу українські прикордонники не пустили через кордон 305 громадян Росії, які могли брати участь у заходах з дестабілізації ситуації в Україні. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

«Загалом за минулу добу в Україну не пропущено 305 громадян Росії,  які могли брати участь у заходах з дестабілізації обстановки в Україні», - йдеться у повідомленні.

Прикордонний контроль посилено на українсько-російському, українсько-білоруському  та на українсько-молдовському кордоні.

«Крім того, у межах Херсонської області здійснюється   посилений прикордонний режим: проводиться ретельна перевірка осіб та транспортного засобу, що виїжджає та в’їжджає на півострів Крим. Головні зусилля перевірки зосереджені на недопущенні в’їзду екстремістськи налаштованих осіб, незаконного переміщення зброї, боєприпасів та засобів терору», - йдеться у повідомленні.

Крім східної, південної та північної   ділянок кордону посилені заходи безпеки  організовані  у пунктах пропуску для авіаційного сполучення у найбільших містах України.

Як повідомлялось, з початку проведення спецоперацій на українсько-російському державному кордоні в Україну не пропущено більше 3,5 тисяч громадян Росії, які могли б брати участь у заходах з дестабілізації обстановки в Україні та Автономній Республіці Крим. За даними прикордонників, серед недопущених в Україну російських екстремістів переважно колишні військові та колишні ув’язнені.

Нагадаємо також, що Служба безпеки України у ніч на 12 березня затримала розвідгрупу Збройних сил РФ, яка проникла на територію Херсонської області з АР Крим поза пунктами контролю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.