НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Рідні активістів розповіли про знущання над викраденими у Криму

Родичі викрадених журналістів-активістів припускають, що викраденням невідомі хотіли залякати їх.

"Викрадачі нічого не вимагали і нічого не пояснювали. Мета викрадення залишається незрозумілою. Можливо, вони (викрадачі) хотіли когось залякати", - про це під час прес-конференції заявила дружина одного з активістів Катерина Рахно.

Вона також розповіла, що викрадених від початку утримували на КПП в Армянську.

"Від початку вони були на КПП, їх ховали у закинутій будівлі ДАІ. Потім їх перевезли до Севастополя. Євген казав, що їх тримали на гауптвахті. Після цього їх знову перевезли в Армянськ і знову відпустили", - сказала вона.

Рахно також додала, що у чоловіка є побої.

"У чоловіка з м'ясом з лівого вуха видерли сережку, сказавши, що він - гей. На голові - слід від удара прикладом. Є синці на животі. Над ними знущалися, ставили на коліна, прикладали до скроней зброю. Після чого відводили ствол і стріляли вбік. Відрізали волосся. Про дівчат Євген нічого не розповідав", - сказала вона.

Водночас, як розповіла мати журналістки Олени Максименко, Марина, її доньку допитували. "Викрадачі під час допитів задавали Олені питання, скільки їй платять, за її "замовні матеріали". Вони не вірили, що у Києві на Майдані люди стояли не за гроші", - сказала вона.

Також родичі активістів-журналістів додали, що в активістів зникли гроші, фотокамера Nikon, з авто витягли телефони й магнітолу.

Проте зазначили, що викрадених регулярно годували.

Як повідомлялось, активісток Автомайдану Шуру Рязанцеву, Катерину Бутко, журналістку Олену Максименко, фотографа Олеся Кромпляса та Євгена Рахно 11 березня ввечері відпустили.

Так, 9 березня під час переходу в Армянську їх було затримано невідомими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.