НОВИНИ

Міноборони Росії побачила українські провокації у "спокійному і стабільному" Криму

Міністерство оборони Росії назвало провокацією спробу української влади порушити кримінальне провадження проти командувача Чорноморським флотом РФ віце-адмірала Алєксандра Вітко.

"Такі дії можуть слугувати джерелом дестабілізації обстановки в Криму - нині самому спокійному і стабільному регіоні України " , - заявив заступник міністра Анатолій Антонов.

За його словами , Витко виконує свої обов'язки на законних підставах відповідно до діючих російсько- українськими угодами про базування російського флоту на території України.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те , що правоохоронні органи України мають намір почати кримінальне переслідування командувача Чорноморським флотом Росії за підбурювання до державної зради і організацію диверсій .

Нагадаємо, командувач ЧФ РФ Алєксандр Вітко висунув ультиматум українським військовим в Криму до 5 години ранку вівторка, 4 березня.

"Я підтверджую цей ультиматум. Я розмовляв з офіцерами українського флоту. У них на борту був віце-адмірал Олександр Вітко, він висунув цей ультиматум. З сьогоднішнього дня два наші кораблі заблоковані в бухті Севастополя кораблями Чорноморського флоту Росії. Це – корабель управління «Славутич» і корвет «Тернопіль». Їх блокує кілька кораблів", - заявив голова медіацентру Міноборони в Криму Владислав Селезньов.

За його словами, українським морякам «пропонують перейти на бік кримської влади, або скласти зброю, або виїхати куди завгодно, або крайні заходи – штурм».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.