НОВИНИ

На захопленому російськими військами аеродромі "Бельбек" сталася пожежа

На аеродромі «Бельбек», що захоплений і перебуває під контролем війскових підрозділів РФ, вночі горіла електроустановка. Про це на створеному сайті української військової частини А-4515 повідомили самі військовослужбовці.

«Повернулася довгоочікувана пожежна команда з пожежною машиною частини під командуванням командира бригади Юлія Мамчура. На аеродромі, який перебуває під «охороною» «марсіан» (російські військові - Ред. ) підпалили електроустановку. Пожежу помітили з адміністративних будівель частини», - йдеться у повідомленні.

)

За словами військовослужбовців, поблизу підпаленої електроустановки розташовані склади паливно-мастильних матеріалів.

«За усним поясненням «марсіан», на території, що охороняється їхніми снайперами та особовим складом, невідомий підпалив електроустановку», - пояснили українські військові.

«Підпалити знеструмлену електроустановку можна тільки з використанням горючих речовин», - вважають вони.

Як повідомлялось, 3 березня вночі російські військові, використовую світло-шумові гранати, захопили майже всі будівлі української авіаційної бригади у Бельбеку.

Під час штурму від розриву світло-шумової гранати заступник начальника штабу бригади отримав контузію.

Згодом представник ЧФ РФ з погрозами вимагав від командування бригади прийняття присяги на вірність «нової влади» Криму обіцяв українським військовослужбовцям «вжити найжорсткіших заходів». Втім ніхто не піддався на погрози.  

Нагадаємо, 1 березня Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Владіміра Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.