НОВИНИ

У Криму дорожчають продукти харчування

Блокада Криму російськими військами і «самобороною» призвели до подорожчання основних продуктів харчування в АРК.

Цукор за тиждень злетів до 12 грн/кг. Серед найбільш ходових товарів також рибні консерви, крупи, сіль і картопля.

Оптовий торговець картоплею Ісмет скаржиться, що раніше було вигідно купувати сільгосппродукцію на «материковій» Україні.

«Навіть з урахуванням витрат на паливо виходило дешевше, тепер в Армянську стоїть блокпост військових, ми перестали їздити, і до нас не завозять її, бояться. Намагаємося знайти внутрішні резерви, купуємо в Джанкої, ціна поки що не змінилася, але може піднятися в найближчі дні», - говорить він.

Особливий попит зараз і на всі види пального (ціна бензину А-95 в середньому по 13,5 грн.)

Втім директор однієї з кримських мереж заправок Олександр Терещенко обнадіює і прогнозує зниження цін незабаром.

«Ціна нафти падає, бензин теж подешевшає. Небезпеки залишитися в Криму без палива немає. Наші запаси дозволять працювати аграріям і заправлятися звичайним автолюбителям протягом місяця без їх поповнення. Склади з цистернами палива продовжують курсувати, резерви поки що постійно поповнюються», - заявив підприємець.

Як повідомлялось, «влада» Криму планує в найближчі дні націоналізувати власність українських держкомпаній на території АРК.

Нагадаємо, 11 березня на засіданні Верховної Ради Криму, на яке в черговий раз не допустили журналістів, депутати прийняли Декларацію про незалежність АРК і Севастополя та заборонили діяльність "Свободи" і "Правого сектора" в автономії.

Також парламент АРК ухвалив постанову «Про гарантії відновлення прав кримськотатарського народу та його інтеграції в кримське співтовариство».

Генеральна прокуратура оскаржила протиправні рішення про «незалежність», прийняті Верховною Радою АР Крим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.