НОВИНИ

"Влада" Криму готує блискавичну націоналізацію українських держкомпаній і підприємств

«Влада» Криму в найближчі дні націоналізує власність українських держкомпаній на території республіки. Приватних компаній націоналізація не торкнеться. Про це заявив перший віце-прем'єр Криму Рустам Теміргалієв.

"Власність держкомпаній, у тому числі, тих, що експлуатують надра, таких як "Чорноморнафтогаз", а також інших держкомпаній, таких як "Укрзалізниця" , і деяких державних оздоровниць перейдуть у власність республіки Крим вже найближчим часом", - сказав Теміргалієв.

"Українські приватні компанії, якщо вони легально зареєстровані і працюють на території Криму, якщо вони мають право власності на ті підприємства, які експлуатують, то до них питань немає, вони працюватимуть так само, як і працювали раніше", - запевнив Теміргалієв.

За його словами, «на територію Криму вже почали заходити російські банки».

«Кілька керівників російських банків вже планують відкрити свої представництва тут. Українські банки після входження Криму до складу Росії зможуть зареєструватися тут в якості іноземних банків". – пояснив Теміргалієв.

Коментуючи ситуацію з переходом кримського бізнесу з української до російської податкової системи, він зауважив, що для цього може знадобитися перехідний період тривалістю близько півроку.

"Ми розуміємо, що буде перехідний період. Він може зайняти близько півроку. При цьому всі кримські компанії зможуть безкоштовно перереєструватися в межах російської юрисдикції. Владою Криму проводитимуться семінари та інша роз'яснювальна робота з керівниками підприємств та бізнесу, для полегшення їхнього переходу, в тому числі до нової податкової системи", - сказав Теміргаліев.

Як повідомлялось, 11 березня на засіданні Верховної Ради Криму, на яке в черговий раз не допустили журналістів, депутати прийняли Декларацію про незалежність АРК і Севастополя та заборонили діяльність "Свободи" і "Правого сектора" в автономії.

Також парламент АРК ухвалив постанову «Про гарантії відновлення прав кримськотатарського народу та його інтеграції в кримське співтовариство».

Генеральна прокуратура оскаржила протиправні рішення про «незалежність», прийняті Верховною Радою АР Крим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.