НОВИНИ

СБУ: Росія має намір нелегально направляти на Донеччину диверсійні групи

В управлінні Служби безпеки України в Донецькій області заявили, що Росія має намір насичувати регіон диверсійними групами, направляючи їх через нелегальні шляхи. У такій групах не більш як дві особи.

«Зрозуміло, що ці групи будуть формуватися тут в оформлені загони», – сказав начальник облуправління СБУ Валерій Іванов.

Він нагадав, що працівники СБУ в ніч на вівторок затримали в Донецьку громадянина Росії, який прибув до України для формування диверсійних груп.

Іванов також наголосив, що нині в посиленому режимі працює весь оперативний склад управління. При цьому він зазначив, що ситуація в регіоні залишається тривожною.
«Я не приховую, що в нас усіх є серйозна стурбованість тими процесами, які відбуваються на території Донецької області. Це не тільки Донецьк, це Маріуполь, Горлівка, Слов’янськ, це Дзержинськ, Краматорськ. В цілому ситуація напружена», – сказав керівник обласного СБУ.

Як повідомлялось, сьогодні голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що СБУ має докази причетності російської розвідки до організації провокацій в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.