НОВИНИ

Конгрес США ухвалив резолюцію про введення санкцій проти Росії

Нижня палата конгресу США 11 березня ухвалила резолюцію, яка підтримує введення санкцій відносно Росії у зв'язку з її діями щодо України . За прийняття проголосували 402 члена палати, проти 7.

Минулого тижня цей документ схвалили члени комітету палати представників США у закордонних справах.

Обговорення проекту резолюції ініціювали голова комітету республіканець Ед Ройс і член комітету демократом Еліот Енгель.

Схвалена комітетом резолюція носить виключно рекомендаційний характер.

За словами Ройса, ухвалений документ не має силу закону, а лише "відображає позицію палати представників з приводу" дій РФ щодо України.

Зокрема, в проекті резолюції йшлося, що дії російської сторони представляють загрозу міжнародній безпеці.

"Резолюція засуджує порушення суверенітету України і закликає ввести санкції проти високопоставлених російських офіційних осіб, держбанків та інших державних органів" , - йшлося раніше у повідомленні комітету.

Як повідомлялось, 11 березня міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус повідомив, що якщо Москва не дасть позитивну відповідь на пропозиції щодо врегулювання кризи в Криму, санкції ЄС проти Росії запровадять вже цього тижня.

Нагадаємо, 6 березня Державний департамент США ввів у дію візові обмеження щодо низки посадових осіб відповідальних за створення загроз територіальній цілісності України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.