НОВИНИ

Українській міліції обіцяють реформи та перейменування

Уряд України має намір здійснити глибоке реформування всієї системи правоохоронних органів, а міліцію перейменувати на поліцію. Про це заявив перший віце-прем'єр Віталій Ярема.

Так, на зустрічі з послом Великобританії в Україні Саймоном Смітом 11 березня Ярема сказав: "У наших планах не просто заміна назви "міліція" на "поліція", а глибоке системне реформування всієї системи правоохоронних органів та відновлення довіри громадян до них".

"Наш уряд розуміє, що для стабілізації ситуації в країні і відновлення довіри до влади одних тільки каральних методів недостатньо. Тому ми активно працюємо над проведенням системних економічних реформ, займаємося налагодженням роботи бізнесу, боротьбою з корупцією", - цитує Ярему його прес-служба.

Також зазначається, що сторони домовилися про надання Великобританією експертної допомоги Україні у реформуванні правоохоронної системи. Зокрема, Сміт запропонував застосувати в Україні британський досвід створення в системі правоохоронних органів відділу скарг на протиправні дії правоохоронців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.