НОВИНИ

Меджліс вимагає повного виведення військ РФ з Криму і продовжує закликати до бойкоту референдуму

Рефат Чубаров заявляє, що Меджліс продовжує бойкот референдуму, попри постанову кримської Верховної Ради «Про гарантії відновлення прав кримськотатарського народу».

Лідер кримськотатарського Меджлісу Рефат Чубаров вважає, що ухвалення Верховною радою Криму сьогодні, 11 березня, постанови «Про гарантії відновлення прав кримськотатарського народу і його інтеграцію в кримську спільноту» є сигналом для сторін, залучених у «кримську кризу», водночас, Меджліс як і раніше бойкотує референдум про статус АРК. Про це Чубаров сказав журналістам у Сімферополі.

 «Верховна рада Киму у нинішній ситуації усвідомлює необхідність відновлення прав кримськотатарського народу. Ми розуміємо при цьому, що це лише сигнал – сигнал, який дали всім сторонам, які вже залучені в кримську кризу. Я виходжу з того, що цей сигнал буде почутий усіма сторонами - і в Києві, і в Москві, і у Вашингтоні, і багатьма міжнародними організаціями. Я сподіваюся, що нам вдасться, спираючись на ці сигнали, приступити до вирішення питань, які не менше, а може, навіть більше, хвилюють всю кримську спільноту - насамперед, відведення військ (Росії – Ред.) на свої вихідні позиції. Цей сигнал не є предметом угод. Наша позиція щодо референдуму залишається (незмінною- Ред.) - ми проти проведення референдуму, ми його бойкотуємо. Ми робимо все, щоб пояснити мешканцям Криму його наслідки», - заявив глава Меджлісу.

Як повідомлялось, раніше Чубаров заявив, що вважає прийняту 11 березня парламентом автономії декларацію про незалежність Криму і Севастополя такою, що поглиблює кримську кризу.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради Криму, на яке в черговий раз не допустили журналістів, депутати прийняли Декларацію про незалежність АРК і Севастополя та заборонили діяльність "Свободи" і "Правого сектора" в автономії.

Також парламент АРК ухвалив постанову «Про гарантії відновлення прав кримськотатарського народу та його інтеграції в кримське співтовариство».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.