НОВИНИ

"Міжнародність" аеропорту "Сімферополь" обмежилася однією Москвою

Міжнародний аеропорт "Сімферополь" 11 березня обслужив лише рейси до/з Москви. Згідно з даними онлайн-табло аеропорту, на виліт скасовані рейси зі Стамбула та Києва, заплановані на 13:00 і на 16:30, однак вилетіли рейси до Москви о 6:00, 12:05 та 14:50.

На виліт скасовані рейси з Києва заплановані на 6:00, 7:50, 11:45 , а також рейси до Стамбула, заплановані на 9:15 і 12:05 .

Водночас, як повідомив пасажир рейсу Київ-Сімферополь авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ, Київ), запланований до вильоту о 10:20, рейс вилетів о 10:47, отримавши добро на посадку в Сімферополі.

"Проте о 11:42 в польоті нам повідомили, що аеропорт Сімферополя через часткове обмеження повітряного простору нас не приймає, у зв'язку з чим ми здійснимо посадку в найближчому аеропорту в Одесі, але під час зниження над Одесою нам повідомили, що з економічних причин літак повернеться назад до Борисполя, де нам додатково повідомлять час і дату можливого вильоту", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, оскільки Сімферополь відмовляється приймати рейс, після прибуття до Києва його пасажирам оголосили, що, швидше за все, вони отримають назад вартість квитків, а рейсів на Сімферополі 11 березня не буде, хоча в онлайн-табло сімферопольського аеропорту наразі значаться за розкладом рейси з Києва о 20:50 та 21:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.