НОВИНИ

Укроборонпрому призначили нового керівника

Виконувач обов’язків президента, голова Верховної Ради Олександр Турчинов призначив в. о. генерального директора державного концерну "Укроборонпром" Валентину Дрозд.

Відповідний указ № 276/2014 від 7 березня оприлюднено на сайті в.о. глави держави.

"Відповідно до ст.112 Конституції України постановляю: покласти на Дрозд Валентину Іванівну тимчасове виконання обов'язків генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" , - йдеться у тексті указу.

Дрозд з 11 лютого 2014 обіймає посаду заступника генерального директора Укроборонпрому з фінансово-економічних питань. Раніше вона також працювала в державній компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт".

Держконцерн "Укроборонпром" створений відповідно до указів президента від 9 і 28 грудня 2010 року, а також постановою уряду № 1221 від 29 грудня того ж року. Відповідно до прийнятого парламентом у червні 2011 року законом України , "Укроборонпром" спільно з урядом забезпечує управління об'єктами держвласності в ОПК.

На сьогоднішній день учасниками держконцерну виступають 134 підприємства українського ОПК, включаючи держкомпанію "Укрспецекспорт" та її дочірні підприємства.

З 26 червня 2012 по 7 березня 2014 держконцерн "Укроборонпром" очолював Сергій Громов, екс-менеджер українського гірничо-металургійного холдингу "Метінвест".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.