НОВИНИ

У Луганську за сепаратизм затримали регіонала

Депутата Луганської обласної ради від Партії регіонів Арсена Клінчаєва затримали правоохоронці. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Аваков назвав Клінчаєва «одним із організаторів захоплення облдержадміністрації і сепаратистського мітингу в Луганську».

Водочас він не вказав, за якою саме статтею затримали депутата.

Окрім цього, Аваков написав: «Як реагувати на викладене в мережі відео «громадянського арешту» Клінчаєва народним депутатом Олегом Ляшком?».

Нагадаємо, що 10 березня в Інтернеті з’явилося відео, на якому видно як люди, якими керував нардеп Олег Ляшко, повалили Клінчаєва на підлогу і одягли йому наручники. При цьому вони змусили його звернутися до учасників штурму облдержадміністрації з вимогою звільнити будівлю і зняти російські прапори.

Згодом, виступаючи перед своїми прихильниками, Арсен Клінчаєв розповів про обставини свого затримання групою осіб на чолі з Ляшком.

Як повідомлялося, 9 березня під час мітингу проросійські протестувальники захопили будівлю Луганської ОДА та увірвалися до кабінету губернатора Михайла Болотських, змусили його написати заяву про відставку.

Документ про звільнення зачитали мітингувальникам. Проте він згодом спростував інформацію про відставку.