НОВИНИ

  ▪   Вікторія Кобиляцька

Колесніченко переконує, що на базі "Беркуту" в Севастополі немає викрадених журналістів та активістів

Викрадених у Криму журналістів та активістів немає на базі "Беркуту" в Севастополі. Про це в коментарі Тиждень.ua заявив народний депутат від ПР Вадим Колесніченко.

За його словами, сьогодні о 18 годині він особисто відвідав базу "Беркуту".

"Я приїхав, звернувся до керівництва, до чергових... Вони кажуть: "До нас взагалі нікого не привозять. Тим більше, якщо когось там у Криму затримали. З цього приводу ми нічого вам не можемо повідомити, бо це не наша компетенція, і ми цим не займаємося. Якщо є якісь підозри, людину затримують і відправляють по місцю затримання до відділку міліції, якщо є підозри щодо кримінальних намірів тієї чи іншої людини", - розповів Колесніченко.

Він також зазначив, що на базі "Беркуту" на нього "здивовано подивилися".

"Бо навіщо везти людей з Перекопу п’ять годин для того, щоб доставити на базу Севастополя? Навіщо везти через весь Крим?", - прокоментував депутат.

Він також зауважив, що не мав змоги оглянути всю базу.

"Я ж не можу пронишпорити всі приміщення. Те, що я побачив, зайшов, подивився... Що я можу подивитися? База – це місце розташування, це гуртожиток, десятки кімнат... Я запитав, мені сказали: "Ні, навіщо нам це", - підсумував Колесніченко.

Як повідомлялося, в Криму зникли щонайменше семеро осіб – журналістів та громадських активістів.

Так, 9 березня під час переходу в Армянську було затримано трьох дівчат – Олену Максименко, журналістку «Українського тижня», Катерину Бутко, прес-секретаря Автомайдану та Олександру Рязанцеву, мешканку Ялти.

За повідомленням Євромайдан SOS, їх повезли до Севастополя. Крім того, з’явилася інформація, що зник також водій авто, у якому їхали дівчата, та журналіст Олесь Кромпляс.

Пізніше з’явилася інформація про те, що трьох затриманих журналістів везуть в СБУ Севастополя, а активісток Автомайдану тримають на базі "Беркуту"  на тому ж КПП, а пізніше – везуть до Севастополя на базу ЧФ РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.