НОВИНИ

Віце-прем’єр АРК: українські канали не працюють через "технічні неполадки"

Збої в трансляції українських каналів у Сімферополі, що виникли 9 березня, викликані технічними причинами. Про це заявила віце-прем'єр кримського уряду Ольга Ковітіді.

"Ми знаємо про проблему, вона, за попередньою інформацією, викликана технічними неполадками. Ніхто ніяких каналів не відключав", - повідомила Ковітіді.

"Я зараз перебуваю в Севастополі. Тут всі канали українського телебачення працюють справно", - заявила вона.

За словами Ковітіді, для з'ясування причин і відновлення трансляції потрібен час.

"Щоб з'ясувати причину, потрібен певний час. Ми встановимо, з чим пов'язані збої, і трансляція буде відновлена", - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація, що в Криму відключені всі основні українські телевізійні канали, на яких виходять новини. На частотах деяких із них ведеться мовлення російських телеканалів. Зокрема, замість телеканалу "Інтер" веде мовлення НТВ, замість «1 +1» - російський Перший телеканал, замість українського Першого національного - Росія РТР, замість СТБ - телеканал "Зірка", замість "5 каналу" - телеканал ТНТ, замість ICTV - ТНВ - Планета. Крім того, замість кримської Чорноморської телерадіокомпанії мовить "Росія 24". У той же час, не працюють телеканали К1, ТЕТ, Мега, М1, Новий канал, НТН, "Україна" і "2 +2".

Як повідомлялося, 6 березня озброєні особи разом з представниками ТРК Росії захопили радіотелевізійну передавальну станцію (РТПС) у Сімферополі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.