НОВИНИ

Яценюк зустрінеться з Обамою у Білому Домі

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час свого візиту до Вашингтону зустрінеться із президентом США Бараком Обамою. Про це повідомляють у Білому домі.

«Під час зустрічі сторін США підтвердять свою рішучу підтримку народу України, який продемонстрував надихаючу сміливість та витримку у часи кризи», - йдеться у релізі.

«Президент та прем’єр-міністр Яценюк обговорюватимуть шляхи пошуку мирного розв’язання військового втручання Росії в Криму, а також збереження суверенітету та територіальної цілісності України. Вони також говоритимуть про форми підтримки, яку міжнародна спільнота може надати Україні, щоб остання могла подолати економічні труднощі. Крім того, буде обговорено питання важливості об’єднання України та задоволення прагнень українського народу у той час, коли країна готується до президентських виборів», - наголосили в Білому домі.

Як повідомлялося, Яценюк наступного тижня має намір відвідати США "для проведення зустрічей на найвищому рівні для врегулювання ситуації в Україні".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.