НОВИНИ

Севастополь хоче окремо від Криму приєднатися до Росії

Севастополь та Крим увійдуть до складу Росії двома суб'єктами. Про це під час мітингу у Севастополі заявив призначений координаційною радою управління із забезпечення життєдіяльності головою міської адміністрації Дмитро Бєлік.

"Референдум з кримчанами у нас спільний, але після того, як ми увійдемо до складу Російської Федерації, увійдуть два суб'єкти: Крим - окремо, Севастополь - окремо. І зміни до Конституції будуть вноситися теж по двох суб'єктах", - сказав Бєлік.

Він також підкреслив, що рішенням севастопольської міської ради Севастополь окремо увійде до складу РФ.

"Але на референдум ми йдемо разом з кримчанами", - сказав Бєлік.

Як відомо, Верховна Рада АРК 6 березня ухвалила рішення щодо входження автономії до складу РФ, а також звернулася до президента Росії й Федеральних Зборів РФ із пропозицією про початок процедури входження АРК до складу Російської Федерації як суб'єкта РФ.

Крім того, Верховна Рада АРК ухвалила рішення перенести референдум про статус Автономної республіки Крим з 30 на 16 березня.

Згодом стало відомо, що депутати кримського парламенту наосліп голосували за референдум, оскільки їм не надали навіть проекту постанови.

Нагадаємо також, що в.о. президента Олександр Турчинов своїм указом зупинив рішення Верховної Ради АРК про проведення референдуму з питання приєднання автономії до Росії, а також повідомив, що Верховна Рада ініціюватиме розпуск парламенту АРК. Також Турчинов оскаржив постанову Ради Криму в Конституційному суді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.