НОВИНИ

Генпрокуратура ініціювала звільнення від адмінвідповідальності 390 активістів Майдану

Органи прокуратури ініціювали звільнення від адміністративної відповідальності 390 учасників масових акцій. Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, за дорученням виконувача обов’язків генпрокурора Олега Махніцького з участю прокуратур регіонів організовано та проводяться перевірки виконання Закону «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України».

"На даний час ініційовано звільнення від адміністративної відповідальності 390 осіб, які були учасниками масових акцій протесту, визначених статтею 4 Закону. Крім того, розпочато 43 кримінальних провадження за фактами фальсифікації службовими особами органів МВС України матеріалів справ про адміністративні правопорушення стосовно вказаних осіб", - поінформували в ГПУ.

Як повідомлялось, раніше Генпрокуратура відкрила 18 кримінальних проваджень стосовно перевищення влади й неправомірних дій з боку співробітників міліції проти учасників акцій протесту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.