НОВИНИ

Турчинов оскаржив в КС постанову Ради Криму про референдум

До Конституційного суду України в п'ятницю надійшло конституційне подання в.о. президента Олександра Турчинова щодо відповідності Конституції України (конституційності) постанови Верховної Ради АР Крим № 1702-6/14 від 6 березня "Про проведення загальнокримського референдуму". Про це повідомляє прес-служба КС.

Згідно з Регламентом КС, конституційне подання передано на вивчення до секретаріату суду.

Нагадаємо, що  Турчинов своїм указом зупинив рішення Верховної Ради АРК про проведення референдуму з питання приєднання автономії до Росії, а також повідомив, що Верховна Рада ініціюватиме розпуск парламенту АРК.

Верховна Рада АРК 6 березня ухвалила рішення щодо входження автономії до складу РФ, а також звернулася до президента Росії й Федеральних Зборів РФ із пропозицією про початок процедури входження АРК до складу Російської Федерації як суб'єкта РФ.

Крім того, Верховна Рада АРК ухвалила рішення перенести референдум про статус Автономної республіки Крим з 30 на 16 березня.

Згодом стало відомо, що депутати кримського парламенту наосліп голосували за референдум, оскільки їм не надали навіть проекту постанови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.