НОВИНИ

Інтерпол отримав офіційний запит на арешт Януковича

Інтерпол отримав запит від української влади на включення Віктора Януковича в список осіб, які мають бути арештовані. Екс-президента, зокрема, вимагають арештувати за звинуваченнями, які включають "зловживання владою" і "вбивство". Про це повідомляє прес-служба організації.

"Червоне повідомлення" для осіб, що перебувають у міжнародному розшуку, штаб-квартира Генерального секретаріату Інтерполу в Ліоні, Франція, отримала 5 березня.

Наразі запит оцінює Управління Інтерполу з правових питань, щоб визначити, чи відповідає це конституції та правилам Організації.

В Інтерполі додали, що не робитимуть додаткових коментарів доти, доки оцінювання не буде завершене і країни-члени не будуть поінформовані про рішення Інтерполу.

Як відомо, 25 лютого  ГСУ Генеральної прокуратури розпочато кримінальне провадження щодо злочинів, вчинених під час масових акцій протесту на Майдані колишніми високопосадовцями, зокрема Януковичем. Суд дав дозвіл на затримання та доставку його для обрання запобіжного заходу - взяття під варту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.