НОВИНИ

Курченко, як "чесний український бізнесмен", не розуміє, чому потрапив під санкції ЄС

Голова наглядової ради групи компаній СЄПЕК Сергій Курченко називає непорозумінням застосування до нього Євросоюзом санкцій, та готовий довести ЄС свою невинуватість. Про це йдеться у заяві Курченка, яку оприлюднила група СЄПЕК.

«Я здивований, що потрапив до списку осіб, щодо яких Європейський Союз застосував обмежувальні заходи. Але ще більш я здивований формулюванням «Особа, яка підлягає розслідуванню за участь у злочинах, пов'язаних з розкраданням державних коштів та їх незаконним виведенням з України», - йдеться у повідомленні.

«Я - чесний український бізнесмен, який завжди інвестував в Україні і саме тут зосереджений практично весь мій бізнес», - стверджує Курченко і додає, що його група компаній неодноразово перевірялась правоохоронними органами «і ніяких серйозних порушень виявлено не було».

Курченко вважає своє потрапляння у чорні писки ЄС непорозумінням, що пов'язане з інформаційною компанією, розгорнутої проти нього та його компанії у ЗМІ конкурентами, яких турбує активне зростання групи СЄПЕК.

«Більш того ряд політичних сил в Україні намагаються скористатися цим  в інтересах своїх спонсорів - олігархів, щоб під прикриттям неспокійної ситуації в країні заволодіти моїми активами», - вважає Курченко.

«Однак презумпцію невинуватості ніхто не відміняв - всі звинувачення на мою адресу голослівні і носять виключно провокаційний характер. Ні на мене, ні на будь-які фірми, до яких я маю відношення,  немає жодної кримінальної справи. І я впевнений, що в найближчим часом виникле непорозуміння вирішиться», - вважає Курченко.

При цьому він висловив готовність співпрацювати з контролюючи органами ЄС.

«Зі свого боку я готовий надати всі необхідні документи та всіляко сприяти перевіряючим органам ЄС , щоб довести свою невинуватість», - заявив Курченко.

Нагадаємо, МВС розкрило схеми контрабанди і реалізації нафтопродуктів компаніями Курченка на 25 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.