НОВИНИ

"Влада" Криму заявляє, що рішення про приєднання автономії до складу РФ вже набуло чинності

Рішення про вступ Криму до складу РФ набула чинності, референдум потрібен тільки для його підтвердження. Про це заявляє перший віце-прем'єр Криму Рустам Теміргалієв на прес-конференції у Сімферополі.

"Рішення Верховної Ради набирає чинності з моменту прийняття", – сказав він.

Теміргаліев підкреслив, що з сьогоднішнього дня російські Збройні сили є законними на території півострова, тоді як Збройні сили третіх країн – "окупаційними".

За його словами, українським військовослужбовцям буде запропоновано або ухвалити нову присягу, або їм буде надана можливість безпечно піти на територію материка.

Разом з тим , Теміргаліев прогнозує, що Росія погодиться приєднати до себе Крим як суб'єкт Російської Федерації.

"Я переконаний, що Російська Федерація прийме пропозицію Криму і Крим стане членом Російської Федерації", - сказав він на прес-конференції в четвер у Сімферополі.

Він зазначив , що після приєднання Криму до Росії Крим співпрацюватиме з регіонами України на рівні міжрегіональної співпраці.

Як повідомлялося, сьогодні депутати ВР АРК вирішили 16 березня провести референдум про приєднання Криму до Росії, як суб'єкта РФ.

Лідер фракції «Курултай-Рух» у Раді АРК, глава Меджлісу Рефат Чубаров вважає депутатів Верховної Ради АРК, які проголосували за постанову «Про проведення загальнокримського референдуму» «божевільними».

У Держдумі РФ вже заявили, що готові розглянути законопроект про можливості приєднання Криму до Росії «наступного тижня».

Нагадаємо, 5 березня Окружний адмінсуд Києва визнав протиправними організацію та проведення місцевого референдуму з питань удосконалення статусу і повноважень автономії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.