НОВИНИ

Міністр курортів і туризму Криму подав у відставку

Міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв залишив свій пост. Про це він повідомив сьогодні на підсумковій прес-конференції в Сімферополі.

Лієв зазначив, що за роки його керівництва міністерством був здійснений ряд позитивних змін в кримської туристичної індустрії.

«Ми хотіли б, щоб ті темпи позитивних змін, які нами були зроблені, не зменшувалися і при новому керівництві», - зазначив він.

На його думку, майбутнє керівництво міністерства має здійснювати ряд першочергових завдань, серед яких розширення рамок туристичного сезону, відродження статусу Криму як здравниці, а також підвищення туристичного сервісу.

Лієв додав, що йому вже надійшли пропозиції зайняти керівні посади в двох регіонах України.

Нагадаємо, прем'єр -міністр Арсеній Яценюк сьогодні заявив, що курортного сезону в Автономній Республіці Крим може не бути, оскільки там перебувають російські військові.

4 березня Путін на прес-конференції заявив, що поки не бачить необхідності направляти російські війська в Україну, а у Криму перебувають «місцеві сили самооборони».

Як відомо, МЗС України заявляє, що наразі на території України незаконно перебуває близько 16 тисяч російських військовослужбовців, тим самим РФ порушує умови Угоди щодо кількісного складу російських військових у Криму.

А Генштаб Збройних сил України уточнює, що у Криму, крім ЧФ РФ, перебувають: 31-а окрема десантно-штурмова бригада ВДВз Ульяновська, 22- га бригада спецпризначення ГРУ з Краснодарського краю та батальйон "Схід" з Чечні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.