НОВИНИ

Яценюк вважає, що російські війська зірвали курортний сезон у Криму

Курортного сезону в Автономній Республіці Крим (АРК) може не бути. Про це 5 березня заявив прем'єр -міністр Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання уряду.

За його словами, у зв’язку з цим автономії потрібні додаткові дотації з державного бюджету України.

"Будуть труднощі в поточному році, оскільки після того як російські військовослужбовці з'явилися в Криму, думаю, що фактично курортного там не буде. А не буде курортного сезону, то й не буде додаткових доходів до бюджету" , - сказав Яценюк.

Він доручив Міністерству фінансів подумати, як потрібно скорегувати доходи АРК, оскільки їм доведеться допомагати і збільшувати обсяги дотацій для того, щоб утримати соціальну ситуацію в автономії.

Як повідомлялось, 2 березня Яценюк закликав Владіміра Путіна вивести російських військових з Криму.

4 березня Путін на прес-конференції заявив, що поки не бачить необхідності направляти російські війська в Україну, а у Криму перебувають «місцеві сили самооборони».

Нагадаємо, МЗС України заявляє, що наразі на території України незаконно перебуває близько 16 тисяч російських військовослужбовців, тим самим РФ порушує умови Угоди щодо кількісного складу російських військових у Криму.

А Генштаб Збройних сил України уточнює, що у Криму, крім ЧФ РФ, перебувають: 31-а окрема десантно-штурмова бригада ВДВз Ульяновська, 22- га бригада спецпризначення ГРУ з Краснодарського краю та батальйон "Схід" з Чечні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.