НОВИНИ

Тимошенко розповіла про перші кроки після виборів президента

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко заявила, що після виборів президента, які відбудуться у травні 2014 року, потрібно буде ухвалити нову Конституцію, вивести з України Чорноморський флот і денонсувати Харківські угоди. Про це вона сказала в інтерв'ю ВВС.

"Перше, що ми мусимо зробити після того, як вибори закінчаться - створити всі механізми для людей для відкликання президента, кожного депутата і навіть уряду. Відразу після виборів президента народиться нова Конституція, яка зробить народ не символічною владою в Україні, а абсолютно предметною владою... Сьогодні народ інструментів не має, щоб позбавлятися не дуже вдалих керівників держави", - зауважила Тимошенко.

"Чорноморський флот, особливо після всіх подій, треба визначити як джерело військової нестабільності, як джерело війни. І тому треба якомога швидше його з України прибирати", - сказала екс-прем’єр.

Щодо Харківських угод, які були підписані в 2010 році, і згідно з якими перебування ЧФ РФ було продовжене до 2042 року, то Тимошенко заявила, то ці угоди мусять бути денонсовані. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.