НОВИНИ

У МЗС спростовують інформацію про збільшення кількості біженців з України

Міністерство закордонних справ України спростувало інформацію російської сторони щодо зростання кількості біженців з України до 200 тисяч.

За даними Держприкордонслужби, цього тижня на східному кордоні України в’їхало 121 тисяча осіб, виїхало 122 тисячі осіб. За минулий тиждень, в’їхало 146 тисяч осіб, виїхало 156 тисяч осіб. 

"Отже, всупереч повідомленням російської сторони, йдеться про зменшення кількості осіб, які переміщаються через державний українсько-російський кордон. Тобто надзвичайних ситуацій в режимі перетину кордону не спостерігається", - йдеться у повідомленні МЗС.

Нагадаємо, що раніше голова комітету "Громадянське сприяння", який надає допомогу біженцям та вимушеним переселенцям до Росії, Світлана Ганнушкіна підтвердила, що ніякого потоку біженців до Росії немає.

«Я спеціально займалася цим питанням, для чого розіслала запити нашим співробітникам, котрі працюють у прикордонних регіонах (у Воронезькій, Білгородській і Брянській областях). І звідусіль мені прийшла відповідь, що до них не було жодного звернення від громадян України, і що, за їхніми даними, жодного напливу біженців на кордоні немає», - сказала Ганнушкіна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.