НОВИНИ

Українські моряки звинуватили Путіна у відвертій брехні

Особовий склад Севастопольської бригади надводних кораблів, екіпажів кораблів ВМС України "Славутич" і "Тернопіль" звинуватив в у брехні президента Росії Владіміра Путіна. Про це йдеться у зверненні командування, що розміщене на сайті видання Міноборони "Флот України".

"Ми, військові моряки Українського флоту, уважно вислухали позицію і думки президента РФ Путіна, озвучені ним під час прес-конференції, проведеної в Москві 4 березня 2014 року… Президент Росії продемонтсрував, наскільки уміння викручуватися і уникати відповіді притаманне дипломатам. Але ми люди військові і, як відомо, нам притаманна особливість говорити і діяти прямо, після того, як дипломати вичерпують взаємні доводи", - йдеться у заяві.

"Виходячи з цього, ми вважаємо, що маємо право звинуватити президента РФ у відвертій брехні. Брехні, яка стосується безпосередньої участі Збройних Сил РФ у тих подіях, які впродовж останніх декількох діб і сьогодні відбуваються на території АР Крим та місті Севастополі. Зараз військові кораблі Військово-Морських Сил України "Тернопіль" і "Славутич", що знаходяться безпосередньо в Севастопольській бухті, заблоковані бойовими кораблями і суднами Чорноморського флоту Росії, на кожному з яких знаходяться підрозділи морської піхоти, у кількості до одного взводу, озброєні автоматичною зброєю і у відповідній екіпіровці", - розповідають військові.

"Пам'ятаючи зауваження пана Путіна про те, що подібну форму одягу та спорядження можна придбати в будь-якому магазині, користуючись нагодою хотілося б поцікавитися у якому саме, а також де в порушення законодавства України можна купити автоматичну зброю, бойові пістолети і гранатомети", - зауважили автори звернення.

"Жоден із підрозділів Збройних Сил України, що дислокується в Криму, залишившись вірним військовій присязі на вірність українському народу, не здав ні п'яді території військових частин і ввірену їм бойову зброю, тим паче в такій кількості", - наголошується у повідомленні.

"У відповідь на всі інсинуації, брудний потік брехливої ​​інформації з вуст нечистоплотних політиканів і підкуплених ними журналістів ми: офіцери, мічмани, старшини і матроси Військово-Морських Сил Збройних Сил України відкрито заявляємо, що будемо чесно і до кінця виконувати свій військовий обов'язок, захищаючи свою країну і народ України, як робимо це всі роки незалежності. Не за посади і зарплати, а тому що це наша земля і для нас дороге життя кожної людини, що живе на цій землі, до якої б національності вона не належала", - йдеться в заяві, яку підготував особовий склад бригади надводних кораблів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.