НОВИНИ

Міноборони: у Криму екіпаж "Славутича" відбив атаку озброєних нападників

У Криму екіпаж корабля управління «Славутич» Військово-Морських Сил Збройних Сил України 4 березня відбив атаку озброєних нападників. Про це повідомляють в управлінні преси та інформації Міністерства оборони України з посиланням на командира бригади надводних кораблів ВМС ЗС України Віталія Звягінцева.

«Озброєні люди на буксирі підійшли до борту корабля, але екіпаж дав силову відсіч. Була спроба висадити абордажну команду, захопити корабель, зброю і моряків», - розповів Звягінцев.

За його словами, кораблі Чорноморського флоту Російської Федерації продовжують блокувати кораблі Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Криму.

Нагадаємо, 1 березня Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Владіміра Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму. Відповідне рішення підтримали 90-ма голосами, усі члени Ради Федерації одноголосно.

НАТО після засідання, присвяченого ситуації в Україні, засудило посилення військових дій Росії в Криму та висловило велику стурбованість щодо рішення Ради Федерації РФ про використання збройних сил Росії на території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.