НОВИНИ

Президія Ради АРК призначила нового прокурора Криму, бо попередній не присягнув Аксьонову

Президія Верховної Ради Криму у вівторок поклала обов'язки прокурора АРК на Олександра Штехбарта. Про це повідомляє прес-центр кримського парламенту.

«Враховуючи екстраординарну ситуацію в Україні, пов'язану із застосуванням насильства і нападами на окремих працівників прокуратури, діючи в умовах крайньої необхідності, у зв'язку з поданим прокурором АРК В'ячеславом Павловим заявою про звільнення за власним бажанням і відмовою від виконання своїх обов'язків, у цілях недопущення припинення роботи прокуратури і забезпечення прав і свобод жителів автономії, Президія ВР АРК вирішила виконання обов'язків прокурора АРК покласти на Олександра Штехбарта», - повідомили в прес-службі кримського парламенту.

Як повідомив прес-секретар прокурора АРК Наталія Бояркіна, В'ячеслав Павлов не став присягати нелегітимному кримському прем'єрові Сергію Аксьонову, написав на ім'я Генпрокурора України рапорт про відставку, проте Генпрокуратура України його відставку не прийняла.

"Фактично це означає, що В'ячеслав Павлов залишається на посаді прокурора Криму, і цілком імовірно, що завтра він з’явиться на роботу", - сказала прес-секретар наглядового відомства.

Вона також повідомила, що останні два дні будівля наглядового відомства автономії була заблокована невідомими з пов'язками дружинників і до неї не можуть потрапити навіть технічні співробітники.

Як відомо, згідно з українським законодавством, прокурора Автономної Республіки Крим призначає генеральний прокурор України за погодженням з Верховною Радою Автономної Республіки Крим.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.