НОВИНИ

У Полтаві від Авакова вмагають звільнити щойно призначеного голову УМВС

Активісти опозиційних партій на Полтавщині виступають проти призначення начальником УМВС України в Полтавській області полковника міліції Івана Корсуна.

Так, обласне відділення Громадської організації «Майдан» розповсюдило звернення до голови МВС України Арсена Авакова з проханням звільнити з посади начальника УМВС України в Полтавській області полковника міліції Корсуна і призначити на цю посаду «іншу, гідну людину, яка може відновити довіру до правоохоронних органів і забезпечити ефективну боротьбу із злочинністю, захист прав і свобод громадян».

Активісти звинувачують призначеного два дні тому начальника міліції в «службі режиму Тулуба» (екс-голова Черкаської ОДА – ред.), «координації дій між тітушками і міліцією» , «перешкоджанні діяльності журналістів, народних депутатів і депутатів Черкаського обласної ради». Також Корсуна звинувачують у «використанні службового становища та порушенні виборчих прав громадян» , що мали місце під час штурму «Беркутом» окружної виборчої комісії № 197 у Черкасах, коли відбулося побиття людей і фальсифікація результатів виборів.

Пригадали активісти навіть часи Помаранчевої революції, коли Корсун, «керуючи підрозділами ДАІ Черкаської області, давав вказівки своїм підлеглим кидати «їжаки» під колеса автобусів, якими люди їхали в Київ на Майдан».

У зверненні до Авакова також повідомляється, що народне віче в Полтаві висловило недовіру Корсуну .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.