НОВИНИ

Озброєні військові без розпізнавальних знаків не пустили в Крим журналістів «1+1»

Сьогодні близько 12.30 на в'їзді в Крим журналістів каналу «1+1» затримали озброєні люди в камуфляжній формі без розпізнавальних знаків, які назвали себе «Беркутом» і кубанськими козаками. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

На Ангарському перевалі на в'їзді до Криму розміщений блокпост з десятком озброєних військових. За словами журналістів «1+1», військові зупиняють всі автомобілі і без пояснень проводять обшук.

«Знайшовши камери і посвідчення журналістів, озброєні чоловіки почали погрожувати представникам ЗМІ розправою та відібрати камери. Вони взяли знімальну групу «1+1» в заручники і сказали, що будуть використовувати журналістів як живий щит, якщо на їх блок-пост буде наступ», – йдеться у повідомленні.

Після тривалих переговорів журналістів відпустили, але на кримський півострів так і не дали проїхати.

Як повідомлялось, сьогодні у Бельбеку російські військові погрожували стріляти у журналістів.
За даними ІМІ, це не перший випадок перешкоджання роботі журналістів. Зокрема, 1 березня невідомі люди зі зброєю, які перекривають під'їзди до Криму в районі Армянська, відібрали у журналіста телеканалу «Інтер» відеокамеру, з якої вийняли флешки і акумулятор. Йому погрожували автоматом Калашникова.

Також, як повідомив журналіст Hromadske.TV, 1 березня невідомі люди зі зброєю, які перекривають під'їзди до Криму, погрожували стріляти без попередження за зйомку.


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.